MixItUp Views (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: OR
be: АЛЬБО

en: Other
be: Іншыя

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: AND
be: І
