MixItUp Views (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: OR
sv: ELLER

en: Other
sv: Övriga

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: AND
sv: OCH

en: Queue
sv: Kö

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor
