MixItUp Views (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: OR
te: లేదా

en: Other
te: ఇతర

en: Duration
te: నిడివి

en: AND
te: మరియు
