MixItUp Views (8.x-1.11) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Default
de: Standard

en: All
de: Alle

en: Effects
de: Effekte

en: OR
de: ODER

en: Other
de: Weitere

en: Duration
de: Dauer

en: Sort by
de: Sortierung

en: AND
de: UND

en: Queue
de: Warteschlange

en: Checkboxes
de: Kontrollkästchen

en: Reset filters
de: Filter zurücksetzen

en: Easing
de: Fließender Übergang

en: Enable Animation
de: Animationen aktivieren

en: Select vocabularies
de: Vokabulare auswählen

en: Label for "@f"
de: Beschriftung für „@f“

en: mixitup.min.js has not been found in libraries/mixitup/dist directory.
de: mixitup.min.js konnte nicht im Verzeichnis libraries/mixitup/dist gefunden werden.
