MixItUp Views (8.x-1.11) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Effects
fi: Tehosteet

en: OR
fi: TAI

en: Other
fi: Muu

en: Duration
fi: Kesto

en: Sort by
fi: Lajittele

en: AND
fi: JA

en: Queue
fi: Jono

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut
