MixItUp Views (8.x-1.11) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: All
vi: Tất cả

en: Effects
vi: Hiệu ứng

en: Other
vi: Khác

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: AND
vi: VÀ

en: Queue
vi: Hàng đợi
