MixItUp Views (8.x-1.12) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: All
ru: Все

en: Effects
ru: Эффекты

en: OR
ru: ИЛИ

en: Other
ru: Другое

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: AND
ru: И

en: Queue
ru: Очередь

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков

en: Enable Animation
ru: Включить анимацию
