MixItUp Views (8.x-1.12) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Effects
sk: Efekty

en: OR
sk: ALEBO

en: Other
sk: Ostatné

en: Duration
sk: Trvanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: AND
sk: A

en: Queue
sk: Rad
