MixItUp Views (8.x-1.12) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: All
fr: Tout

en: Effects
fr: Effets

en: OR
fr: OU (OR)

en: Other
fr: Autre

en: Duration
fr: Durée

en: Sort by
fr: Trier par

en: AND
fr: ET (AND)

en: Queue
fr: File

en: Checkboxes
fr: Cases à cocher
