MixItUp Views (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: All
az: Hammısı

en: OR
az: Və ya

en: Other
az: Digər

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: AND
az: VƏ
