MixItUp Views (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: OR
lv: VAI

en: Other
lv: Citi

en: Duration
lv: Ilgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: AND
lv: UN
