MixItUp Views (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: OR
ta: அல்லது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: AND
ta: மற்றும்

en: Queue
ta: வரிசை
