MixItUp Views (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Effects
cs: Efekty

en: Other
cs: Jiné

en: Duration
cs: Trvání

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole
