MixItUp Views (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Effects
hu: Hatások

en: OR
hu: VAGY

en: Other
hu: Egyéb

en: Duration
hu: Időtartam

en: Sort by
hu: Rendezés

en: AND
hu: ÉS

en: Buttons
hu: Gombok

en: Queue
hu: Várólista

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek
