MixItUp Views (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Other
it: Altro

en: Duration
it: Durata

en: Sort by
it: Ordina per

en: Buttons
it: Pulsanti
