MixItUp Views (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Other
lt: Kiti

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Checkboxes
lt: Langeliai
