MixItUp Views (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Effects
pl: Efekty

en: OR
pl: LUB

en: Other
pl: Inne

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: AND
pl: I

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Queue
pl: Kolejka

en: Enable Animation
pl: Włącz animację
