MixItUp Views (8.x-2.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: All
ka: ყველა

en: OR
ka: ან

en: Other
ka: სხვა

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Buttons
ka: ღილაკები
