MixItUp Views (8.x-2.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: All
fa: همه

en: OR
fa: یا

en: Other
fa: ساير

en: Duration
fa: مدت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: AND
fa: و
