MixItUp Views (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: All
pt: Todos

en: Effects
pt: Efeitos

en: OR
pt: OU

en: Other
pt: Outro

en: Duration
pt: Duração

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: AND
pt: E

en: Buttons
pt: Botões

en: Queue
pt: Fila

en: Checkboxes
pt: Caixas de seleção
