Mobile sliding menu (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Save
af: Stoor
