Mobile sliding menu (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Yes
es: Sí

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Save
es: Guardar

en: Default language
es: Idioma predeterminado
