Mobile sliding menu (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Save
mn: Хадгалах
