Mix Modules Up (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Core
gl: Núcleo

en: Not found
gl: Non atopada

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Source
gl: Orixe

en: Package
gl: Paquete
