Mix Modules Up (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Selected
kn: ಆರಿಸಲಾದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್
