Mix Modules Up (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Core
mr: मूळ

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Selected
mr: निवडलेले

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
