Mix Modules Up (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Development
nn: Utvikling

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Selected
nn: Valgt

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Package
nn: Pakke
