Mix Modules Up (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Core
ro: Nucleu

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Selected
ro: Selectat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Desc
ro: Descendent

en: Order
ro: Comandă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Source
ro: Sursă

en: Package
ro: Pachet

en: Asc
ro: Ascendent
