Mix Modules Up (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Development
sk: Vývoj

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Core
sk: Jadro

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Selected
sk: Zvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Desc
sk: Zostupne

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Source
sk: Zdroj

en: Package
sk: Balík

en: Asc
sk: Vzostupne
