Mix Modules Up (8.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Custom
sq: E personalizuar
