Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Development
am: ልማት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Selected
am: የተመረጠ

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Source
am: ምንጭ
