Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Development
az: Develop

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Core
az: Nüvə

en: Selected
az: Seçildi

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə
