Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Package
bo: ཐུམ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
