Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Desc
ht: Des

en: Asc
ht: Mont
