Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Core
ku: ناوکە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Order
ku: ڕیز

en: Source
ku: سەرچاوە
