Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Development
lv: Izstrāde

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Core
lv: Kodols

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Order
lv: Secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Source
lv: Avots

en: Package
lv: Paka
