Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Development
ml: വികസനം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Core
ml: കോര്‍

en: Selected
ml: തെരഞ്ഞെടുത്തവ
