Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Source
my: ရင်းမြစ်
