Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Development
fa: توسعه

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Core
fa: هسته

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Desc
fa: نزولی

en: Order
fa: سفارش

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Source
fa: منبع

en: Asc
fa: صعودی
