Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Status
pt: Estado

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Name
pt: Nome

en: Core
pt: Núcleo

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Selected
pt: Selecionado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Desc
pt: Descendente

en: Order
pt: Ordem

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Source
pt: Fonte

en: Asc
pt: Ascendente
