Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по
