Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Development
uk: Розробка

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Core
uk: Ядро

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Selected
uk: Вибране

en: Custom
uk: Власний

en: Desc
uk: Спад

en: Order
uk: Послідовність

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Source
uk: Джерело

en: Package
uk: Пакунок

en: Project page
uk: Сторінка проекту

en: Asc
uk: Зрост

en: Enter module name
uk: Введіть назву модуля

en: Displaying @count of @total
uk: Показ @count з @total
