Mix Modules Up (8.x-1.0-rc3) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Development
bg: Разработка

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Core
bg: Ядро

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Selected
bg: Избрано

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Order
bg: Поръчка

en: Source
bg: Източник

en: Package
bg: Пакет
