Mix Modules Up (8.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Development
da: Udvikling

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Core
da: Kerne

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Selected
da: Valgt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Desc
da: Faldende

en: Order
da: Rækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Source
da: Kilde

en: Package
da: Pakke

en: Asc
da: Stigende

en: Enter module name
da: Indtast modulnavn
