Mix Modules Up (8.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Status
fr: État

en: Development
fr: Développement

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Core
fr: Cœur

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Selected
fr: Sélectionné

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Order
fr: Ordre

en: Sort by
fr: Trier par

en: Package
fr: Paquet

en: Enter module name
fr: Saisir le nom du module

en: - ANY -
fr: - TOUT -
