Mix Modules Up (8.x-1.0-rc3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Order
mn: Дараалал
