Mix Modules Up (8.x-1.0-rc3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ
