Mix Modules Up (8.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Development
ru: Разработка

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Core
ru: Ядро

en: Not found
ru: Не найдено

en: Selected
ru: Выбрано

en: Custom
ru: Собственная

en: Desc
ru: По убыванию

en: Order
ru: Порядок

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Source
ru: Источник

en: Package
ru: Пакет

en: Project page
ru: Страница проекта

en: Asc
ru: По возрастанию
