Mix Modules Up (8.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Development
sl: Razvoj

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Core
sl: Jedro

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Selected
sl: Izbrano

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Order
sl: Vrstni red
