Mix Modules Up (8.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Development
sv: Utveckling

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Core
sv: Kärna

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Selected
sv: Vald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Desc
sv: Fallande

en: Order
sv: Ordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Source
sv: Källa

en: Package
sv: Paket

en: Asc
sv: Stigande

en: Enter module name
sv: Ange modulnamn
